Ремонт пральних машин Дніпро

Ремонт пральних машин Дніпро

 Ремонт пральних машин Дніпро

☏  Телефонуйте!    

(097) 218 77 33 

(099) 020 43 83

Наші фахівці завжди готові вирішити проблеми вашої пральної машини:

☛ Відремонтуємо вашу техніку швидко і в строк.

☛ Виконаємо точну діагностику поломки абсолютно безкоштовно (при ремонті).

☛ Використовуємо при ремонті справний інструмент і передовий досвід.

☛ Встановимо нові і перевірені запасні деталі.

☛ Виконаємо ремонт пральної машини не дорого в робоче зручне для вас час.

☛ Спеціаліст готовий прибути до місця ремонту через 30 хвилин після заявки.

Ремонт пральних машин Дніпро

  1. Встановимо оригінальні запчастини.
  2. Виконаємо ремонт гідно на високому професійному рівні.
  3. Надамо гарантії строком до 12 місяців і вище.

Miele, із Західної Німеччини, була вершиною в лінійці з передньої завантаженням, і була представлена ​​і привела до революції в пральнях в Канади.

У 1994 році Staber Industries випустила System 2000 — пральна машина, з верхнім завантаженням, з горизонтальною віссю обертання бака, виготовлена ​​в США.

У 1998 році в Новій Зеландії компанія Fisher & Paykel представила свою SmartDrive пральну машину в США.

Ця пральна машина використовує керовані комп’ютером системи для визначення певних факторів, таких як обсяг завантаження і автоматично налаштовує оптимальний цикл прання.

У ній використовується змішана система прання, спочатку з «Eco-Active», використовуючи низький рівень рециркуляції води розпорошується на завантаження слідуючи традиційного стилю прання.

Інші зміни включають Інтуїтивне Eco, яке може визначити необхідний рівень води і тип тканини білизни, що завантажується для прання.

SmartDrive також включає прямий привід. Безщеточний електродвигун постійного струму, який скасував систему ремінних передач.

У 2001 році Whirlpool Corporation представила Каліпсо, першу пральну машину високої ефективності з системою вертикального завантаження.

Була впроваджена спеціальна коливальний рух для підкидання і трясіння білизни. Машина виявилася ефективною при пранні, але придбала погану репутацію через часті поломок, необхідністю запасних частин і руйнувань білизни. Була відкликана.

У 2003 році Maytag представила пральну машину з вертикальним завантаженням, з кодовою назвою Нептун. Ремонт пральних машин в Дніпрі. Пральна машина мала два бака, перпендикулярно один до одного. Машина заповнювалася лише невеликою кількістю води.

На початку першого десятиліття 21-го століття, британський винахідник Джеймс Дайсон запропонував ContraRotator- тип пральної машини з двома циліндрами, що обертаються в протилежних напрямках.

Було заявлено, що ця конструкція зменшує час прання і виробляє якісну прання. Проте, ця пральна машина знята з виробництва з — за своєї дорожнечі.

У 2007 році Sanyo представила першу пральну машину барабанного типу з функцією «Air Wash». Ця пральна машина використовує всього 50 літрів води.

У 2008 році, в університеті Лідса, створили концепцію пральної машини, яка використовує тільки чашку (менше 300 мл) води, 44 фунтів (20 кг) повторно використовуються пластикових фішок, щоб провести повну прання.

Машина залишає одяг практично сухий, і використовує менше ніж 2 відсотки води і енергії ніж використовує звичайна машина.

Як такий, вона може заощадити мільярди літрів води щороку. Концепція разрабатотана як Xeros пральна машина.

Ремонт пральної машини Дніпро:

Також відремонтуємо пральну техніку➨ Aeg, Ardo, Ariston, Beko, Bosch, Candy, Daewoo, Electrolux, Gorenje, Hansa, Indesit, Lg, Miele, Samsung, Siemens, Smeg, Whirlpool, Zanussi, Hotpoint-Ariston і інші пральні машини та пральну техніку.

Предыдущая запись Ремонт мікрохвильової печі Дніпро
Следующая запись Ремонт електродуховок духової шафи Дніпро

Ваш комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.