Ремонт ротора насосів посудомийних машин в Дніпрі

Ремонт ротора насосів посудомийних машин в Дніпрі

Ремонт ротора насосів посудомийних машин в Дніпрі

✦ Виконаємо ремонт ротора циркуляційного насосу і теплового насосу.

✦ Виконаємо якісний ремонт роторів насосів посудомийних машин Beko, Whirlpool, Indezit, Ariston, Bosch та інших.

✦ Встановимо графітові підшипники ковзання — графітові втулки, високої якості.

✦ Використовуємо в ремонті запасні елементи виконані з графіту високої щільності, з високою механічною міцністю і термостійкостю.

✦ Встановлюємо графітові втулки, призначені для використання в теплових і циркуляційних насосах посудомийних машін.

✦ Міняємо підшипники ковзання графітові втулки на такі ж, але з підвищеною ізносостойкістю.

✦ Високі температури і агресивні середовища посудомийних машин — нормальне середовище для використання втулок з графіту високої якості і точних розмірів.

✦ Графіт є самозмащувальним матеріалом з найнижчим коефіцієнтом тертя, на відміну від втулок капронових, нейлонових і інших невідповідних матеріалів для підшипників ковзання посудомийних машін.

✦ Графіт не токсичний, екологічно чистий і безпечний на відміну від інших матеріалів, і набув широкого застосування в харчовій промисловості.

Ремонт ротора насосів посудомийних машин в Дніпрі

Кращий підхід при ремонті, полягає в розумінні механізму насоса посудомийної машини і його ремонту. Це можна легко зробити за допомогою деяких основних предметів домашнього ужитку і наступної інформації.

Кожна посудомийна машина має дві основні частини: водяний насос і двигун. Обидві ці частини розташовані в нижньому кінці рукава розпилювача посудомийної машини.

Насос для посудомийної машини міцніший, ніж звичайні водяні насоси, і рідко руйнується. Проте, насос часто забивається залишками хімічних миючих засобів і залишків їжі.

Розбирання насосу неправильним чином, може викликати вібрації в плечі розпилювача і назавжди пошкодити механізм розпилення води в посудомийній машині. Для зняття насоса потрібно базове розуміння конфігурації посудомийній машіни.

Кожна побутова посудомийна машина складається з Імпеллерних систем. Крильчатка далі розділена на верхню і нижню частину.

Верхнє робоче колесо називається промивною крильчаткою, а нижнє робоче колесо називається дренажним робочим колесом.

Робоче колесо — це пристрій у формі віяла, яке відповідає за подачу води через спринклерну систему. Нижня крильчатка відповідає за те, щоб використана вода була направлена ​​до зливних отворів.

Залишки продуктів харчування або миючих засобів застряють в крильчатці, що підриває тиск, при якому вода подається через спринклери. Крім робочого колеса насос складається з деяких шайб і О-образного кільця. Шайби зазвичай замінюються через деякий час, так як їх ремонт рідко економічно ефективний.

Предыдущая запись Ремонт витягу Дніпро
Следующая запись Ремонт стиральной машины видео

Ваш комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

Call Now Button