Ремонт ротора насосів посудомийних машин в Дніпрі

Ремонт ротора насосів посудомийних машин в Дніпрі

Ремонт ротора насосів посудомийних машин в Дніпрі

✦ Виконаємо ремонт ротора циркуляційного насосу і теплового насосу.

✦ Виконаємо якісний ремонт роторів насосів посудомийних машин Beko, Whirlpool, Indezit, Ariston, Bosch та інших.

✦ Встановимо графітові підшипники ковзання — графітові втулки, високої якості.

✦ Використовуємо в ремонті запасні елементи виконані з графіту високої щільності, з високою механічною міцністю і термостійкостю.

✦ Встановлюємо графітові втулки, призначені для використання в теплових і циркуляційних насосах посудомийних машін.

✦ Міняємо підшипники ковзання графітові втулки на такі ж, але з підвищеною ізносостойкістю.

✦ Високі температури і агресивні середовища посудомийних машин — нормальне середовище для використання втулок з графіту високої якості і точних розмірів.

✦ Графіт є самозмащувальним матеріалом з найнижчим коефіцієнтом тертя, на відміну від втулок капронових, нейлонових і інших невідповідних матеріалів для підшипників ковзання посудомийних машін.

✦ Графіт не токсичний, екологічно чистий і безпечний на відміну від інших матеріалів, і набув широкого застосування в харчовій промисловості.

Ремонт ротора насосів посудомийних машин в Дніпрі

Кращий підхід при ремонті, полягає в розумінні механізму насоса посудомийної машини і його ремонту. Це можна легко зробити за допомогою деяких основних предметів домашнього ужитку і наступної інформації.

Кожна посудомийна машина має дві основні частини: водяний насос і двигун. Обидві ці частини розташовані в нижньому кінці рукава розпилювача посудомийної машини.

Насос для посудомийної машини міцніший, ніж звичайні водяні насоси, і рідко руйнується. Проте, насос часто забивається залишками хімічних миючих засобів і залишків їжі.

Розбирання насосу неправильним чином, може викликати вібрації в плечі розпилювача і назавжди пошкодити механізм розпилення води в посудомийній машині. Для зняття насоса потрібно базове розуміння конфігурації посудомийній машіни.

Кожна побутова посудомийна машина складається з Імпеллерних систем. Крильчатка далі розділена на верхню і нижню частину.

Верхнє робоче колесо називається промивною крильчаткою, а нижнє робоче колесо називається дренажним робочим колесом.

Робоче колесо — це пристрій у формі віяла, яке відповідає за подачу води через спринклерну систему. Нижня крильчатка відповідає за те, щоб використана вода була направлена ​​до зливних отворів.

Залишки продуктів харчування або миючих засобів застряють в крильчатці, що підриває тиск, при якому вода подається через спринклери. Крім робочого колеса насос складається з деяких шайб і О-образного кільця. Шайби зазвичай замінюються через деякий час, так як їх ремонт рідко економічно ефективний.

Предыдущая запись Ремонт витягу Дніпро
Следующая запись Ремонт стиральной машины видео

Ваш комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.

Call Now Button